" Zoru başarırız, İmkansız zaman alır"

   Tek elden komple çözümler

 
  Ana Sayfa Hakkımızda Hizmetlerimiz Referanslarımız İletişim  
Hakkımızda :

     Elektronik ve otomasyon konularında 25 yılı aşkın tecrübemizle, uzman kişilerden oluşturduğumuz ekibimizle Türkiye genelinde hızlı ve ekonomik çözümler üreterek müşteri memnuniyetini kazanmayı hedefleyen firmamız, bu alanda gerek tasarım gerekse onarım ve geliştirme başta olmak üzere aynı zamanda bir çözüm üretme merkezi olarak da hizmet vermektedir.

Müşteri memnuniyeti odaklı firmamız 7gün 24 saat hizmeti ile adeta müşterilerine bir koruma kalkanı oluşturmak suretiyle zaman ve ekonomik açıdan  mağdur olmamalarını sağlamaktadır.

İlkelerimizden biri olan "Tek elden komple çözüm" gereği , gerek arıza giderilmesi gerekse parça temini konularında sürekli kendini yenileyen firmamız tüm bu süreçlerde müşterilerine alternatif yöntemler sunarak tam destek sağlamaktadır.

"Önce tamir sonra revizyon" anlayışımızla müşteri çıkarlarını gözeterek hizmet sunan firmamız, periyodik bakımlarla da her zaman müşterinin yanın da olmuştur. 

Vizyonumuz :

Türkiye'de CNC tamir bakım onarım ve revizyonları konusunda, "Sektörün en büyüğü olmak" .

Misyonumuz :

Türkbey Cnc ile çalışan herkesle, ihtiyaçları anlamaya, doğru çözümler üretmeye ve memnuniyete dayalı mutlaka başarmayı hedefleyen yaşam boyu sürecek bir ortaklık kurmak.

 
         Copyright © 2014 Türkbey Cnc Tamir Bakım ve Revizyon Hizmetleri - Her Hakkı Saklıdır. 
İvedik Organize Sanayi Bölgesi 1336 Sokak No: 16 / 2 Yenimahalle /ANKARA
Tel: +90 553 967 68 94 - +90 553 553 18 80  E-mail: info@turkbeycnc.com